Eesti meistrivõistlusedEesti Saalijalgpalli karikasMeistriliiga

Heategevusüritus futsali Superkarika raames

Saalijalgpalli hooaja esimene karikas mängitakse välja laupäeval, 28. oktoobril, kui superkarikavõitja selgitavad välja Narva United FC – Tallinna Spordiklubi Augur Enemat. Kohtumine toimub Narva Spordikeskuses algusega kell 16.

Narva United FC võitis mullu oma esimese meistritiitli, kui finaalseerias alistati Tallinna FC Cosmos. SK Augur Enemat, kes võitis meistritiitli 2015. aasta kevadel, krooniti mullu kolmandat korda Eesti karikavõitjaks.

Superkarika mängu raames toimub heategevuslik üritus: Eesti Jalgpalli Liit, Narva United FC ja SK Augur Enemat korraldavad annetuste kogumise Vitali Bolshakovi jaoks. Sillamäe jalgpallur on eri aegadel mänginud nii Narva United FC kui ka Sillamäe JK Dina ridades. Hooajal 2015/16 saavutati Eesti meistrivõistlustel koos Sillamäe saalijalgpalli klubiga teine koht ning temast sai meistrisarja suurim väravalööja. Aastal 2016 sai Vitali töökohustusi täites raskesti vigastada. Mängude ajal kogutud raha kantakse üle Vitalile ja tema perekonnale ning neid kasutatakse rehabilitatsiooni korraldamiseks ja vajalike abiseadmete ostmiseks.

17.08.16 hommikul juhtus Vitaliga Narva põlevkivi karjääris raske tööõnnetus. Streki kindlustamise käigus eraldus, selle katuselt, kivimassi tükk kaaluga ligikaudu 200 kg ning vigastas Vitalit. Kiirabi brigaad toimetas mehe Puru haiglasse. Samal päeval toimetati kannatanu Tartu Ülikooli Kliinikumisse, kus talle tehti selgroo ja vaagnaluu operatsioon, kestvusega üle 9 tunni.

Vitali vigastused olid tõsised: vaagnaluu murrud, selgroo- ja roidemurrud, peapõrutus, kopsu pneumotooraks, neerude kahjustused, tugev verekaotus. Kokku kaotas Vitali ligi 4 liitrit verd.
Nädal peale operatsiooni tuli Vitali teadvusele, kuid veetis vigastuste tagajärgedega võideldes veel kuu aega intensiivravi osakonnas.

Õnnetuse tagajärel ei tunne Vitali hetkel veel oma ala keha.
Hetkel käib Vitali periooditi taasturaviprotseduuridel Eesti erikliinikumides ning näeb palju vaeva iseseisvalt kodus. Sealhulgas ka erinevate spetsialistide toel.

Hetkel peab Vitali pere endiselt läbirääkimisi tema tööandjaga.

“Teeme kõik koos heateo ning toetame Vitali Bolshakovit!

Meid on palju ja kui meist igaüks kas või vähesegagi osaleb selles protsessis, siis suudame anda Vitalile ja tema perele vajalikku toetust – nii finantsilist kui emotsionaalset,”
– seisab Narva United FC klubipoolses pöördumises.

Facebooki üritus:
https://www.facebook.com/events/178779356031023

Need kes ei saa mängu isiklikult vaatama tulla, kuid soovivad toetada heategevusüritust ja toetada Vitali Bolshakovi, saavad seda teha ülekandega Vitali arvele:

Saaja nimi: Vitali Bolšakov
Saaja konto: EE672200221055176713
Selgitus: Annetus
SWIFT kood/BIC (valjaspool Eestit maksjatele): HABAEE2X

Show More

Seotud artiklid

Jäta kommentaar